Spam

Odwiedzam wszystkie blogi.
Jeśli skomentujesz u mnie, ja skomentuję u Ciebie, jeśli zaobserwujesz u mnie, ja zaobserwuję u Ciebie :)
Pozdrawiam
Nika <3

26 komentarzy:

 1. Przepraszam za SPAM, ale jak to mówią "reklama połową sukcesu" :)

  - Mówiłam, że te są pechowe – powiedziałam uśmiechając się lekko do chłopaka.
  To ja przynoszę pecha dodałam już w myślach.


  Zapraszam na mój nowy blog!
  Całkiem nowy pomysł!
  Całkiem fajne wykonanie!

  Doświadczyłam konsekwencji własnej głupoty. Nie liczyłam się z nikim. Miałam gdzieś co ktoś o mnie pomyśli. Wtedy mnie to cieszyło. Teraz już nie.

  OTHERSIDE OF REALITY
  http://otherside-of-reality.blogspot.com/

  ~Eff.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  Zapraszam

  xx
  Monia Monika
  LICZE NA KOMENTARZE I OBSERWACJE

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktor to uzdolniona osoba, która potrafi wcielić się w każdą postać oraz idealnie odegrać swoją rolę. Czy taką osobą jest Nika Dowell zwana Nikki? Zdecydowanie! Wie o tym każdy, kto mógł oglądać ją podczas spektaklu w teatrze "Red", który niewątpliwie sławę uzyskał dzięki niej. Czy pozostanie tak na zawsze? Czy dobra passa Nikki będzie trwała dalej? Nawet ona o tym nie śniła, choć posiada ogromną wyobraźnię.
  http://give-up-or-fight.blogspot.com/

  To nie tego pragnęła. Chciałam znaleźć się jak najdalej stąd, lecz to możliwe? Przeszłość mi na to nie pozwoli. Mogę walczyć o przyszłość, oddzielić się od przeszłości. Jeszcze raz. Zaryzykuję. Dam szansę, tobie, sobie i nam. Nie poddam się. Niemożliwe - dla nas możliwe, prawda? Czego chcesz? Zmarnować czas?
  Nie, nie zrobię tego.
  Nie zapomnę.
  Nie dokończę.
  http://cruel-crime.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Biblioteczka czytelnicza powstała z myślą o wszystkich Twórcach opowiadań, pamiętników itp. Świat blogosfery jest ogromny. Zakładając bloga, myślimy, że jesteśmy jednymi z nielicznych do czasu, aż zdamy sobie sprawę, iż są nas „tysiące, a nawet setki”. Biblioteczka jest miejscem, gdzie bez zbędnych stresów można się zareklamować i zachęcić innych, aby zajrzeli na naszego bloga. Biblioteczka nie krytykuje, nie wyraża opinii na temat treści. Jest gruntem neutralnym, tutaj ogłaszać się mogą wszyscy. Dlatego też zachęcam, by zajrzeć, zapoznać się i oswoić z nowo powstałym miejscem, a kiedy to zechcesz zareklamować swoją "pociechę" - zrób to! Decyzja należy do Ciebie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat nadprzyrodzonym mocy i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać moją historię?
  Zapraszam: ✖ http://plaster-na-zlo.blogspot.com/ ✖

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem inne osoby.




  Zobacz zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog
  http://most-we-mgle.blogspot.com/


  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wirtualna gazeta to miejsce pojawiających się nieregulowanie artykułów w formie rozmowy dwóch autorek. Piszemy na każdy temat, lubimy wyzwania. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ponadto znajdziecie zakładkę, gdzie możecie opisać swój problem - z chęcią pomożemy. Zapraszamy serdecznie,
  http://wirtualna-gazeta.blogspot.com/
  Lea & J

  OdpowiedzUsuń
 10. - Qwest, co dzisiaj robimy?
  - To co każdego dnia, moja droga. Podbijamy świat!
  - Meh. Znudziło mi się.
  - No to możeee... zabijemy kogoś?
  - Ziew.
  - Kurczę... No to w takim razie... oceniajmy blogi! Oceniajmy je tak, jak świat nie widział! MUAWHAHAHAHA! TRZĘŚ PORTAMI, PUTINIE.
  - Megalomanka. Ale okej.

  http://tomnata-kajemnic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy wiesz jak to jest być zgwałconym? Dziewczyny mogą mieć fobię do końca życia,mogą nigdy już nie chcieć uprawiać stosunku płciowego,nienawidzą swojego ciała,a wszystko to przez jedną chwilę,przez parę minut męczarni.A co jeśli przeżywasz to codziennie? Od kiedy moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym mój brat molestuje mnie seksualnie,a ja nie mam prawa głosu.Nie mam przyjaciół,oceny nie są zbyt piękne,a na moich nadgarstkach codziennie widnieją nowe krwawe linie.W takim razie co mnie tu jeszcze utrzymuje? Moje sny.W moich snach jest moja mama,zawsze ze mną rozmawia,mówi,że będzie lepiej,wierze jej.Jednak co się stanie,kiedy nienawiść przerodzi się w miłość? Czy to możliwe,żebym pokochała kogoś kto sprawił mi tyle ogromnego bólu? Czy miłość pokona barierę kazirodztwa i stanowczego "nie" wszystkich wokół?

  Zapraszam do mnie na fan-fiction z Louisem Tomlinsonem i Lily Collins w roli głównej.Dopiero zaczynam :) I baaardzo przepraszam za spam. http://incest-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. [SPAM]
  Sześcioro młodych przyjaciół wraca do miasteczka, gdzie wszystko się zaczęło. Niektórzy z nich szukają odpowiedzi na pytania związane z ich życiem, inni próbują w spokoju dożyć swoich ostatnich dni. Opowiadanie pełne tajemnic z przeszłości, żądzy miłości, próby odzyskania siebie. Jak potoczy się dalsza historia Niny, Piotra, Ani, Artura, Daniela i Luizy? Czy zdobędą to czego szukają?
  Wszystko na: http://wszystko-ma-swoj-poczatek-i-koniec.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=roIV_nmTSWE
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Poniżej zostawiam link do swojej podstrony, gdzie znajdziesz wszystkie moje opowiadania z opisem, dzięki czemu sama będziesz mogła wybrać opowiadanie, które przeczytasz.
  Zachęcam gorąco,
  http://podstrona-roznych-barw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Przyszłam zostawić tu bezczelny spam i bardzo przepraszam, że nie komentuję rozdziału tylko załatwiam sprawę w taki sposób. Ale sfera blogowa jest już tak skonstruowana, że nigdy nie wiadomo czy człowiek nie stara się na marne. Spędzę czas na czytaniu opowiadań, zejdzie mi na tym cały dzień, a nikt nie raczy się odezwać... Dlatego robię to tak jak robię;) W przypadku, gdy uznasz, że moje opowiadanie Ci się podoba, że tematyka odpowiada, albo że po prostu masz chęć je czytać - obiecuję, że jak najszybciej wrócę tu i porządnie skomentuję Twoje opowiadanie;) Słowo Rudej!

  Tematyka: Kryminał, Romans
  Treść: Ambitna i utalentowana policjantka wydziału zabójstw- Andrea Fersen,wiedzie spokojne życie u boku swojego narzeczonego Edd'a. Pewnego dnia zostaje jej przydzielona sprawa zabójstwa sławnej piosenkarki z wyspy Locmaria, z której ona sama trzynaście lat temu wyemigrowała. Powrót do wspomnień i dawnego życia staje się dla niej wyjątkowo trudny, a zwykła z pozoru sprawa odkrywa skrywane od dawna tajemnice wyspy. Wraz z policjantką zaczyna współpracować przystojny, nieznany do tej pory policjant. Pytanie, kim się okaże w jej życiu i czy razem zdołają rozwiązać sprawę tajemniczych mordów?

  OdpowiedzUsuń
 15. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Diana Crossword marzyła tylko o dobrym, bezproblemowym życiu i o pysznej kawie z Starbucksa. I o przystojnym mężczyźnie, który skradł jej myśli od pierwszego spojrzenia w oczy. James Scoot jednak nie zamierzał odpuścić i obrał sobie za cel czarnowłosą. Jednakże ta sielanka szybko zamienia się w koszmar, kiedy spotyka się z dawnym przyjacielem, a on wyjawia jej tajemniczy sekret... Życie Diany będzie zagrożone, a ona będzie musiała się posunąć do czynów, które będą już dużo kosztowały... nawet do romansu z panem Scootem. Jak potoczy się byt Diany? I jaką rolę będzie w nim odgrywał tajemniczy prześladowca i James?

  www.twenty-secrets-of-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć, chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego bloga do katalogu Spisu Opowieści. Możesz tam także znaleźć lekturę dla siebie!

  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  Bardzo przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do spisu opowiadań, gdzie znajdziecie każdą kategorię oraz konkurs o nazwie 'Kick award'. Z czasem pojawi się więcej konkursów.
  http://spiskickinit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie mamy nic do stracenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Przepraszam za SPAM

  Zapraszam na http://it-had-to-be-you-by-fallen.blogspot.com/
  Jeśli przypadnie ci do gustu i zostawisz komentarz chętnie się odwdzięczę:)
  Z góry mówię, że to romans, więc jeśli lubisz ten gatunek to wpadnij.

  Seria "Island of happiness" opowiada o trzech siostrach, które spotykają się na pogrzebie matki. Każda z nich miała innego ojca i widzą się po raz drugi w ciągu swgo życia. Czy uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę?
  "It Had To be You" to pierwsza część, która opowiada o najstarszej z sióstr Elizabeth Hamond. Kobieta siedemnaście lat temu straciła w tym mieście całą radość z życia. Czy teraz, kiedy jej siostry chcą połączyć rodzinę przez doprowadzenie do dawnej świetności rodzinnego hotelu, zostanie na dłużej w tym miejscu? Czy "przyczyna" jej bólu znowu pojawi się w jej życiu? Czy miłość, w której istnienie przestała wierzyć, powróci?

  Wszystkiego dowiesz się, czytając mojego bloga.
  Zapraszam !

  Marzycielka <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. W uroczym nadmorskim domku mieszka rodzina Bergów. Najstarszy syn, Allan, musi utrzymać nową rodzinę, wchodząca w dorosłe życie Elise szuka szczęścia w miłości, a dorastająca Renee przechodzi młodzieńczy bunt. Dodatkowe problemy sprawia wiecznie kłócące się małżeństwo Bergów i dosyć niepokorny dziadek, który, nie bacząc na swoje zdrowie, chce spędzić najbliższy czas na zabawie. Jak potoczą się losy tej rodziny?

  http://historie-z-sandefjord.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. OBIE HISTORIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ !!!


  ZNAK ZAPYTANIA I (http://nie-dotykaj-mnie.blogspot.com/) to losy bohaterów żyjących w Polsce.
  Miejsce akcji: Polska, Gdańsk.
  Wiele pytań, a żadna z odpowiedzi, która przychodzi do głowy nie jest tą prawidłową. Co musi się stać, aby wszyscy poznali prawdę? Powinni się jej bać? Będą żałować, że nie postąpili inaczej? W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, że chciałbyś/chciałabyś wyjąć Go/Ją ze snu i po prostu przytulić.

  PODPOWIEDZI II (http://hotel-chwil.blogspot.com/) to losy porucznik Claudii Wojciechowskiej.
  Miejsce akcji: Norwegia, Oslo.
  Większość sytuacji, która ma miejsce, dzieje się 'od tak', niezależnie od naszych pragnień. Mimo wszystko nie zwalniamy swojego życia, wręcz przeciwnie: popędzamy je. Nie chcemy stać w miejscu. Nie chcemy być w tyle. Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać lekcję, a niektórzy właśnie po tą lekcję przyjdą do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Wakacje
  Kemping
  Muzyka
  Imprezy
  Alkohol
  Narkotyki
  Miłość
  Przyjaźń
  Moc

  Zapraszam serdecznie! :3

  http://live-it-up-iinsza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Serdecznie zapraszam Cię na "Goodbye my lover!" ;)

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń